Basen DW Beskidy

Obiekt funkcjonujący w ramach domu wczasowego, udostępniany wszystkim mającym chętkę na troszkę rekreacyjnego pływania - nie tylko hotelowym gościom. Do aquaparków z prawdziwego zdarzenia nie ma startu, ale kilka chwil relaksu jest w stanie zapewnić.

Basen w DW Beskidy ma 12,5 metra długości i 7 m szerokości, głębokość waha się pomiędzy 1,2 a 1,6 m. Torów pływackich, wodnych kaskad czy “bąbelkowych” urządzeń się tu nie uświadczy - ale można za to zapisać się na lekcje pływania z instruktorem. Takie warunki rzeczywiście bardziej sprzyjają nauce i niezobowiązującej zabawie, niż biciu osobistych rekordów sportowych. Nieckę wyposażono w uruchamiane wieczorami podświetlenie.

W ramach wejściówki na basen można skorzystać także z aromaterapeutycznej sauny fińskiej.

Dodaj opinię

Wejściówki na basen w wiślańskim Domu Wczasowym Beskidy dla gości spoza ośrodka:

normalne 10-40 zł

ulgowe 5-25 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny obiekt w jednym z wiślańskich domów wczasowych, dostępny także dla gości zewnętrznych. Rozmiary basenu raczej nie imponują - 12,5 na 7 metrów - a z bajerów można liczyć wyłącznie na wieczorne podświetlenie. Charakterystyka niecki najlepiej sprawdza się przy nauce pływania (są zajęcia) i czystym relaksie. Ten zapewni też sauna fińska z aromaterapią.

Basen DW Beskidy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen DW Beskidy, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen DW Beskidy.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen DW Beskidy. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-25 zł
    Basen DW Beskidy cena biletu ulgowego: 5-25 zł
  • 10-40 zł
    Basen DW Beskidy cena biletu normalnego: 10-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen DW Beskidy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij