Basen & Wellness Stok

Hotelowa strefa rekreacji i wypoczynku, do której równie dobrze mogą zajrzeć wszyscy chętni z zewnątrz. Przy odpowiednim nastawieniu, można ją traktować jak aquapark w miniaturze. Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, lista jej atrakcji jest całkiem długa.

Podstawa to rekreacyjny basen o powierzchni 200 metrów kwadratowych (20×10m). Wyposażono go w wielokolorowe podświetlenie, szereg podwodnych dysz, kaskadę i kilka innych “masujących” atrakcji. Wydzielonych torów brak, ale wygospodarowanie przestrzeni do pływania nie powinno być wielkim problemem. Główna część posiada jeszcze dwa bogato wyposażone, ośmioosobowe jacuzzi oraz dziecięcy brodzik ze zjeżdżalnią i wodnym jeżykiem.

Wizyta w Stoku pozwoli również zaznać relaksu na wysokim poziomie. Funkcjonująca przy basenie Strefa Wellness oferuje saunę suchą, łaźnię parową, saunę na podczerwień (infrared), łaźnię aromatyczną, wannę Spa, odpoczywalnię z caldarium (basenem z gorącą wodą), kącik wypoczynkowy z brodzikiem Kneippa oraz tzw. prysznic wrażeń.

Dodaj opinię

Bilety na basen i Strefę Wellnes w hotelu Stok dla gości spoza obiektu (sesje podstawowe po 1,5h):

 • normalne 25 zł
 • ulgowe - dziecięce 15 zł, seniorskie 20 zł
 • przedłużenie sesji o 30 minut - +5 zł
 • sesja trzygodzinna - 35 zł
 • karnet na 10 wejść - 195 zł
 • karnet na 10 wejść trzygodzinnych - 280 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Obiekt hotelowy, otwarty też dla chętnych z zewnątrz. Mimo dość kameralnego charakteru, skojarzenia z aquaparkami są jak najbardziej uprawnione. Całkiem spory basen rekreacyjny (20×10 m) wyposażony w rozmaite urządzenia, dwa 8-osobowe jacuzzi, dziecięcy brodzik z atrakcjami, 4 różne sauny i 4 inne obiekty w strefie SPA & Wellness… Przyjemny relaks, nie ma co.

Basen & Wellness Stok adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen & Wellness Stok, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen & Wellness Stok.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen & Wellness Stok. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15-35 zł
  Basen & Wellness Stok cena biletu ulgowego: 15-35 zł
 • 25-35 zł
  Basen & Wellness Stok cena biletu normalnego: 25-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen & Wellness Stok opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij