Beskidzki Piknik Country

Miłośnicy specyficznego rodzaju muzyki - amerykańskiego do szpiku kości country - co roku mają w Wiśle wielkie święto. Pod koniec sierpnia tańczą, śpiewają i bawią się na wiele innych "kowbojskich" sposobów w trakcie Beskidzkiego Pikniku Country. Wydarzenie bardzo silnie umocowało się kalendarzu wakacyjnych wydarzeń miasta. „Wiślaczek Country” - taka jest druga, równie oficjalna nazwa imprezy - przeprowadzany jest przez Wiślańskie Centrum Kultury.

Zdecydowana większość koncertów, pokazów i wszelkiego typu eventów w ramach Beskidzkiego Pikniku Country organizowana jest w ścisłym centrum Wisły. Tradycyjnie przez rynek przechodzi parada muzyków, a także amerykańskich motocykli i ciężarówek, główne koncerty grane są w amfiteatrze, a plenerowe występy goszczą w Parku Kopczyńskiego lub na Placu Bogumiła Hoffa. Impreza ma już wymiar międzynarodowy, uświetniły ją już jak takie gwiazdy amerykańskiej i europejskiej sceny country jak David Lamar, Georg Hamilton V, Sarah Jory, Bluegrass Comeback, zespół taneczny Salake czy David Kane.

Dodaj opinię

Wejściówki na koncerty w ramach wiślańskiego Beskidzkiego Pikniku Country kosztują zwykle ok. 10 złotych.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Beskidzki Piknik Country adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Beskidzki Piknik Country, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Beskidzki Piknik Country.
Ceny biletów / cennik wejść do Beskidzki Piknik Country. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Beskidzki Piknik Country cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Beskidzki Piknik Country opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij