Bike Park Podium

Praktycznie sąsiadująca ze skocznią narciarską im. Adama Małysza rowerowa trasa, ukształtowana pod zasady obowiązujące w MTB. Pełno na niej przeszkód, którym niedoświadczeni kolarze mogą nie sprostać. Zwłaszcza, jeśli jeżdżą na nieadekwatnych do górskiego charakteru toru dwukołowcach lub nie do końca sprawnych rowerach - tutaj liczą się zwłaszcza hamulce i amortyzatory.

Kręta, pełna stromych wspinaczek i gwałtownych zjazdów pętla ma ok. 1200 metrów długości. Zbudowano na niej 10 przeszkód o różnym stopniu trudności - najbardziej wymagające (i niebezpieczne) stacje można pominąć objazdem. Są to “Bunny Hop” oraz “Podium Drop”, odpowiednio skok ponad ułożonym w poprzek drzewem i efektowny skok z platformy. Poza tym są wąskie kładki, część pełna wystających głazów i kamieni, fragmenty w stylu motocyklowego enduro i parę innych sekcji.

Choć Bike Park jest darmowy i ogólnodostępny, to przed wjechaniem na trasę lepiej dokładnie zapoznać się z jej profilem i obowiązującym regulaminem. W swoim własnym interesie, dla pełnej świadomości ryzyka i zasad bezpieczeństwa. Kask i komplet ochraniaczy będą niezbędne, a niepełnoletnim musi towarzyszyć dorosły opiekun.

Dodaj opinię

Otwarta dla wszystkich miłośników kolarstwa górskiego trasa MTB, zbudowana przy jednym z wiślańskich hoteli. Ma ok. 1,2 km długości i ok. 10 szczególnie wymagających sekcji z przeszkodami. W Bike Parku trudność stanowią nie tylko podjazdy i ostre zakręty, ale też elementy w stylu skoku nad pniem drzewa, wysokiej platformy, kamiennego ogródka oraz inne atrakcje.

Bike Park Podium adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bike Park Podium, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bike Park Podium.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bike Park Podium opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij