Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza

Podróż przez przebogatą w sukcesy karierę jednego z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii. Adam Małysz, bodaj najsłynniejszy wiślanin, w trakcie ponad 17 sezonów kariery w tej dyscyplinie wywalczył całe mnóstwo tytułów, medali i nagród. W specjalnej galerii można obejrzeć je wszystkie.

Cztery medale olimpijskie, sześć medali mistrzostw świata, 92 miejsca na podium konkursów Pucharu Świata - w tym 39 zwycięstw - cztery Kryształowe Kule za klasyfikację generalną sezonu, zwycięstwo w PŚ w lotach, wygrana w Turnieju Czterech Skoczni, kilkadziesiąt tytułów Mistrza Polski… To najważniejsze, ale nie wszystkie sukcesy na koncie Orła z Wisły. Obok klasycznych trofeów są też plastrony startowe i używany przez Adama Małysza sprzęt: narty, kombinezony, kaski, gogle, buty itd. Parę pamiątek z rajdów terenowych też się znajdzie.

W galerii funkcjonuje także sklepik z rozmaitymi gadżetami, opatrzonymi autografem mistrza. Turyści, którym dopisze szczęście, będą mogli osobiście spotkać się tutaj z Adamem Małyszem.

Dodaj opinię

Wejściówki do Galerii Sportowych Trofeów Adama Małysza:

 • normalne 5 zł
 • ulgowe - dziecięce 3 zł
 • ulgowe - dla seniorów 4 zł
 • grupy zorganizowane (młodzież szkolna) powyżej 15 uczestników - 2,50 zł od osoby
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Specjalna galeria, w której zebrano bodaj wszystkie medale, puchary i nagrody, jakie w trakcie swojej sportowej kariery zdobył jeden z najbardziej lubianych Polaków. Dominują nad wyraz liczne trofea za wyczyny na skoczniach narciarskich, ale jest kilka rzeczy związanych z rajdami terenowymi. Zbiory uzupełnia sprzęt Adama Małysza: narty, kaski, buty, itd.

Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 3-4 zł
  Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza cena biletu ulgowego: 3-4 zł
 • 5 zł
  Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza cena biletu normalnego: 5 zł
 • Grupowy 2,5 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij