Korty Jonidło

Przeznaczona dla amatorów tenisa część ośrodka sportowo-rekreacyjnego. Miłośnicy białego sportu mają tutaj do dyspozycji zespół trzech pełnowymiarowych, ogrodzonych i odrębnych kortów. Ich układ uniemożliwia w ferworze walki przypadkowe wejście w paradę innym grającym osobom, co wcale nie jest świętą regułą na obiektach w Polsce.

Główne korty na Jonidle posiadają nawierzchnię ziemną z ceglanej mączki - podobno najwygodniejszą dla początkujących, ze względu na wolno odbijające się piłki i niższe ryzyko odniesienia przykrej kontuzji. Obiekty są otwarte od wiosny do jesieni, zwykle w godzinach 7:00 - 20:00. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu, istnieje również opcja wzięcia udziału w zajęciach z wykwalifikowanym instruktorem PZT.

Dodatkowo w pobliżu czerwonych kortów znajduje się ścianka treningowa, gdzie można poodbijać i poćwiczyć na nawierzchni betonowej.

Dodaj opinię

Jeden z obiektów w posiadającym zróżnicowaną ofertę wiślańskim kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Tenisiści mają tutaj do pełnej dyspozycji trzy korty ziemne z czerwonej mączki. Każdy z nich jest odrębnie ogrodzony, co pozytywnie wpływa na komfort gry. Instruktor PZT organizuje tutaj zajęcia z początkującymi w każdym wieku, nie brakuje też wypożyczalni sprzętu.

Korty Jonidło adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty Jonidło, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty Jonidło.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty Jonidło opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij