Korty tenisowe Centrum

Sąsiadujący z Parkiem Kopczyńskiego przez nurt Wisły obiekt sportowy. Wprawdzie należy do pobliskiego obiektu wypoczynkowego, ale za stosunkowo niewielką opłatą mogą tutaj pograć wszyscy chętni - jeśli tylko goście właścicieli nie zajmą wszystkich kortów. Sezon zaczyna się tutaj zwykle od maja.

W Centrum funkcjonują cztery pełnowymiarowe (częściowo połączone ze sobą) boiska do gry w tenisa - każde z nich posiada czerwoną nawierzchnię ziemną. Jak uważa spora część instruktorów i rywalizujących amatorsko miłośników tej dyscypliny, ceglana mączka najlepiej nadaje się dla początkujących. Przede wszystkim ze względów zdrowotnych, ale też z powodu niższych prędkości osiąganych przez piłki.

Przy kortach funkcjonuje wypożyczalnia niezbędnego do gry sprzętu. Początkujący mogą umówić się na lekcje z instruktorem, działa też szkółka dla dzieci od 5. roku życia - zajęcia w soboty, zgłoszenia dzieci przyjmowane są pod osobnym numerem telefonu +48 33 855 36 20.

Dodaj opinię

Opłata za wynajęcie jednego kortu w kompleksie Centrum - 15 zł za godzinę

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Spory obiekt sportowy, oddzielony od popularnego Parku Kopczyńskiego korytem Wisły. Stanowi własność pobliskiego ośrodka wypoczynkowego, jednak jest dostępny (za opłatą) dla wszystkich chętnych. Kompleks składa się z czterech kortów ziemnych, wyłożonych czerwoną mączką. Ośrodek posiada własną wypożyczalnię sprzętu, a początkujący mogą pograć z instruktorem.

Korty tenisowe Centrum adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe Centrum, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe Centrum.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Korty tenisowe Centrum - telefon: +48508361151
 • Telefon 2 +48 605 932 622
 • Telefon 3 +48 501 322 179
 • E-mail
  ebyrtek@bccross.pl
  Adres email Korty tenisowe Centrum: ebyrtek@bccross.pl
 • Ulica
  Górnośląska 1 / Bulwar Słoneczny
  Korty tenisowe Centrum mieści się przy ulicy Górnośląska 1 / Bulwar Słoneczny w Wiśle
 • 43-460 Wisła
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe Centrum. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15 zł
  Korty tenisowe Centrum cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe Centrum opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij