Kręgielnia Stok

Obiekt w jednym z wiślańskich hoteli, otwarty na wszystkich amatorów nocnych rozrywek. Bowlingową część klubu tworzy nowoczesna, wysoce zautomatyzowana kręgielnia z czterema torami. Partyjka w gronie znajomych, a potem jeszcze parę innych atrakcji do wyboru - świetny pomysł na udany i długi wieczór.

W Stoku można swobodnie zorganizować towarzyski, emocjonujący turniej. Są tablice elektroniczne wyświetlające aktualny wynik rywalizacji, sprawnie i szybko działające podajniki kul, a same kręgle działają na bezsznurowej, wizualnie efektowniejszej technologii. W razie ewentualnej serii przegranych, warto poszukać rewanżu przy jednym z profesjonalnych stołów bilardowych.

Jak to w takich miejscach bywa, tak i w wiślańskiej kręgielni Stok działa stosownie zaopatrzony w rozmaite napoje bar oraz dyskoteka. Parkiet pomieści do 180 osób. Muzycznie przeważają klimaty lat ‘70, ‘80 i ‘90 dwudziestego wieku, ale DJ powinien być otwarty na wszelkie sugestie.

Dodaj opinię

Ceny za grę w kręgle w klubie hotelu Stok:

  • poniedziałek - czwartek 65 zł za godzinę od toru
  • piątek - niedziela 75 zł za godzinę od toru
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Sportowa część nocnego klubu - wprawdzie mieszczącego się w hotelu, ale postronni goście również mogą się tutaj bawić. Na amatorów bowlingu i innych odmian gry w kręgle czekają 4 nowoczesne, zautomatyzowane tory. Ciekawostką, jednak zwiększającą komfort, są bezsznurowe piony. Poza tym są jeszcze profesjonalne stoły bilardowe, drink-bar i dyskoteka na 180 osób.

Kręgielnia Stok adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Stok, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Stok.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Stok. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 65-75 zł
    Kręgielnia Stok cena biletu normalnego: 65-75 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Stok opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij