Ośrodek Jeździecki Equical

Pięknie położona na Pogórzu Cieszyńskim - praktycznie w szczerym polu u podnóży gór Beskidu Śląskiego - stajnia, z całkiem bogatą ofertą dla miłośników aktywnego wypoczynku w siodle i konnej turystyki górskiej. OJ Equical posiada własne tereny o powierzchni 7 hektarów i stosownie rozwiniętą infrastrukturę stadniny.

Do jazdy na koniach przeznaczone są parkur, odrębny czworobok oraz ogrodzony kawałek rozległych pastwisk. Trzeba dodać jeszcze mniej i bardziej oficjalne trasy, które przebiegają przez tereny ośrodka. Panują tutaj niezłe warunki zarówno dla początkujących amatorów hippiki, jak też zaawansowanych stażem i umiejętnościami jeźdźców.

Nauka absolutnych podstaw w Ośrodku Jeździeckim Equical niejako z zasady odbywają się na lonży. Jak zapewniają gospodarze, to zdecydowanie najbezpieczniejsza metoda. Elementy skoków i ujeżdżenia ćwiczone są na maneżu - indywidualnie lub w zastępach. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów. Stadnina zajmuje się również organizacją wszelkich “imprez w siodle” dla zorganizowanych grup i rozmaitych obozów jeździeckich.

Dodaj opinię

Zajęcia jeździeckie w pogórskim OJ Equical:

  • 15 minut oprowadzania - 15 zł
  • godzinna lekcja na lonży - 60 zł
  • godzina jazdy samodzielnej - 50 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Położona u stóp Beskidów kameralna stadnina koni, dysponująca 7 hektarami malowniczych terenów. OJ Equical posiada również odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę stajenną (boksy, okólnik, parkur, czworobok). Dyplomowani instruktorzy prowadzą tutaj różne treningi: podstaw dla początkujących i elementów skoków oraz ujeżdżenia dla bardziej zaawansowanych.

Ośrodek Jeździecki Equical adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Jeździecki Equical, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Jeździecki Equical.
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Jeździecki Equical. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-60 zł
    Ośrodek Jeździecki Equical cena biletu normalnego: 15-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Jeździecki Equical opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij