Park Wodny Olza

Basenowa część kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Zagroń, otwarta dla wszystkich turystów, którzy mają ochotę na chwilę wodnego relaksu. Sportowych torów dla zapalonych pływaków trzeba szukać pod innym adresem - tutaj liczą się przede wszystkim przyjemność, zabawa i niezobowiązujący aktywny wypoczynek, a nie wyczynowe ambicje bicia osobistych rekordów.

Park Wodny Olza posiada sporą, pełną rozmaitych atrakcji i “czasoumilaczy” nieckę. Przyjemną i zróżnicowaną kąpiel zapewniają m.in. podwodne leżanki z masażem, płaszczowe kaskady, gejzery, kręta zjeżdżalnia, dwie wanny jacuzzi, nadwodna ścianka wspinaczkowa, czy rwąca rzeka. A wszystko przy temperaturze wody na poziomie 30℃ i więcej. Dla małych dzieci przygotowano odrębny brodzik, wyposażony w kilka kolorowych zabawek.

Do dyspozycji gości są także trzy typy saun: parowa, sucha oraz osobno płatna sauna na podczerwień - tzw. infrared. Pomiędzy kolejnymi sesjami w łaźniach warto odpocząć chwilę i złapać oddech w solno-skalnej grocie.

Dodaj opinię

Wejściówki do Parku Wodnego Olza:

 • na 1h - normalne 20 zł, ulgowe 15 zł
 • na 2h - normalne 30 zł, ulgowe 20 zł
 • na 3h - normalne 40 zł, ulgowe 30 zł
 • na 4h - normalne 50 zł, ulgowe 40 zł
 • na cały dzień - normalne 60 zł, ulgowe 50 zł

opłata za korzystanie z sauny infrared - 40 zł za 30 minut (od 2 osób)

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Aquapark w kameralnym, co nie znaczy że “malutkim” wydaniu. Niby basen w kompleksie Zagroń posiada tylko jedną nieckę i wydzielony brodzik dziecięcy, to kąpiący się nie narzekają zbytnio na brak atrakcji. Kręta zjeżdżalnia, różne masażery, ścianka wspinaczkowa, jacuzzi, rwąca rzeka, gejzery i kaskady… Do tego w Olzie są 3 rodzaje saun i skalno-solna grota.

Park Wodny Olza adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Wodny Olza, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Wodny Olza.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Park Wodny Olza. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15-50 zł
  Park Wodny Olza cena biletu ulgowego: 15-50 zł
 • 20-60 zł
  Park Wodny Olza cena biletu normalnego: 20-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Wodny Olza opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij