Polanka Pod Czantorią

Rodzinne centrum rozrywki i aktywnego wypoczynku, stworzone także z myślą o firmowych imprezach integracyjnych. Z zestawu dostępnych atrakcji z pewnością każdy znajdzie parę pozycji w sam raz dla siebie.

Jedną z propozycji Polanki Pod Czantorią jest summertubing - zjazd specyficznym pontonem po specjalnie przygotowanym torze. Pokonywanie całkiem ostrych zakrętów niemal bez kontroli nad kierunkiem i prędkością ruchu zapewnia duży ładunek emocji. I jest całkowicie bezpieczne, nawet dla dzieci. Jeszcze więcej adrenaliny wiąże się z zorbingiem - toczeniu się wewnątrz sferycznej kuli, najlepiej w dół zbocza.

Zainteresowani połączeniem zabawy z wyzwaniami sprawnościowymi, powinni sprawdzić się na dmuchanej ściance wspinaczkowej. Niby ma tylko parę metrów wysokości, ale i tak niezbędne są kaski i zabezpieczające uprzęże. Kto woli szybciej znaleźć się sporo nad ziemią, niech uda się na batutę do skakania - uboższą wersję tzw. eurobungee.

Polanka Pod Czantorią pozwoli również w sposób niezobowiązujący poćwiczyć kilka tradycyjnych dyscyplin sportu. Zaczynając od eleganckiego golfa, przez związane z wielowiekowymi tradycjami łucznictwo, aż po nowoczesny i barwny (w wielu znaczeniach tego słowa) paintball. Strzelać kulkami z farbą można zarówno do tarcz, jak i do pozostałych uczestników gry na specjalnym polu.

Zimą na Polance uruchamiany jest stok narciarski z taśmowym wyciągiem - w sam raz dla początkujących i małych dzieci.

Dodaj opinię

Cennik wyciągu narciarskiego na Polance Pod Czantorią:

  • 1 wjazd - 3 zł
  • 10 wjazdów - 20 zł
  • 20 wjazdów - 30 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park aktywnej rozrywki, stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi oraz organizacji imprez integracyjnych. Szereg różnych atrakcji zapewni sporo radości i zabawy. Do wyboru są m.in. letni tor pontonowy, kule zorbingowe, ścianka wspinaczkowa, strzelnica łucznicza czy paintball. Zimą Polanka Pod Czantorią zmienia się w mały stok narciarski dla początkujących.

Polanka Pod Czantorią adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Polanka Pod Czantorią, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Polanka Pod Czantorią.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Polanka Pod Czantorią opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij