Poligon Pasieki

Teren rekreacyjny o powierzchni 6 hektarów, należący do jednej z wiślańskich firm specjalizujących się w organizacji rozrywek dla grup zorganizowanych, imprez integracyjnych i rodzinnych oraz podobnych eventów. Program zabawy ustalany jest indywidualnie, a do wyboru jest całkiem długa lista atrakcji.

Na obszarze Poligonu Pasieki znajdują się m.in. tor dla quadów, specjalnie zbudowana trasa off-roadowa ze sztucznymi wąwozami, strzelnica sportowa (łuki, proce, wiatrówki), pole do gry w paintball, 7-metrowa skałka wspinaczkowa czy leśny park linowy. Z kolei zimą można tutaj pojeździć na skuterach śnieżnych, wybrać się na wycieczkę psimi zaprzęgami albo spróbować zjechać na snowscoocie - połączeniu hulajnogi, snowboardu i roweru. Oferta jest znacznie bogatsza, obejmuje także loty balonowe i szybowcowe, rafting, dwie odmiany gry w golfa, centrum testowe high-endowego sprzętu narciarskiego i wiele, wiele innych pozycji.

Siedziba i biuro gospodarza Poligonu oraz firmy-organizatora imprez integracyjnych mieści się przy ulicy Fiedorowskiej 5, w dzielnicy Wisła-Malinka.

Dodaj opinię

Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Rozległy teren sportowo-rekreacyjny, przystosowany przede wszystkim do przeprowadzania imprez integracyjnych, rodzinnych i podobnych, pełnych dobrej zabawy i niestandardowych rozrywek spotkań. Na powierzchni 6 ha mieszczą się m.in. pole paintballowe, tor dla quadów/skuterów śnieżnych, leśny park linowy i wiele więcej. Gospodarze mają bardzo rozbudowaną ofertę.

Poligon Pasieki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Poligon Pasieki, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Poligon Pasieki.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Poligon Pasieki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij