Przygoda Park

Park linowy, który wraz z upływającym czasem i postępującym rozwojem przedsięwzięcia rozrósł się do nie takiego znowu małego parku rozrywek. Trzeba od razu nadmienić, że oferowane zabawy i przygody mają dość ekstremalny charakter. Turyści poszukujący dodatkowych dawek adrenaliny i silnych emocji, trafiają pod właściwy adres. Podstawą jest 5 nadrzewnych torów przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności i jednym z najdłuższych w Polsce zjazdów tyrolskich, liczącym 150 metrów.

W Przygoda Parku wariactwo czai się także we wpadnięciu w kolorowe szpony paintballu, czegoś co kilku amerykańskich farmerów zaczęło robić z nudy – strzelać do siebie z pistoletów farbą służącą do znakowania krów. Paintball to dzisiaj gonitwa za przeciwnikiem, którego namierzając ze specjalnego karabinu, przyozdabia się barwnymi łatkami.

Kto ma bardziej europejskie gusta, może niczym sam Robin Hood (lub jego współczesne wcielenie) uprawiać w parku łucznictwo celując do odpowiednich tarcz z łuków... bądź strzelectwo z wykorzystaniem broni pneumatycznej. Z kolei miłośnicy jazdy po wykrotach, piachu i błocie znajdą wypożyczalnię quadów - pojazdy tego typu są dostępne również w kilku innych miejscach Wisły.

Oczywiście wszelkie atrakcje Przygody Parku są uwzględnione w ofercie imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych i firm.

Dodaj opinię

Atrakcje Przygoda Parku kosztują:

 • 3 trasy parku linowego - wejściówka ulgowa 30 zł, wejściówka normalna 35 zł
 • 3 trasy parku linowego + trasa Kamikaze - wejściówka ulgowa 40 zł, wejściówka normalna 45 zł
 • strzelnica łucznicza - 10 zł/os.
 • broń pneumatyczna na strzelnicy - 1,50 zł za jeden strzał
 • pole paintballowe - 60 zł/os.
 • jazda quadami i autami terenowymi (tzw. wyjazdy widokowe wyłącznie po ograniczonym terenie) - 300 zł/h
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wyłącznie pozytywnie wywoływana adrenalina w najczystszej postaci. Na spragnionych mocnych wrażeń gości czeka choćby park linowy - tę część tworzy 5 interesujących, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności tras, od “Zielonej” do “Kamikaze”. Do tego pole paintballowe, rajdy pojazdami terenowymi oraz strzelnice - łucznicza i dla broni pneumatycznej.

Przygoda Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Przygoda Park, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Przygoda Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Przygoda Park. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 30-40 zł
  Przygoda Park cena biletu ulgowego: 30-40 zł
 • 35-45 zł
  Przygoda Park cena biletu normalnego: 35-45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Przygoda Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij