Stajnia Las

Kameralna szkółka jeździecka, funkcjonująca niejako w ramach większego ośrodka wypoczynkowego, specjalizującego się w organizacji sportowych obozów i zgrupowań. Jazda konna pod okiem profesjonalnej instruktorki dostępna jest dla wszystkich chętnych na przejażdżkę w siodle po malowniczym Beskidzie Śląskim.

Oczywiście kompletnie początkujący jeźdźcy powinni zacząć od kilku lekcji na ogrodzonym padoku. Najpierw oprowadzanie na lonży, potem coraz bardziej samodzielna jazda po ujeżdżalni. Bardziej doświadczeni miłośnicy koni mogą od razu wybrać się na wycieczkę w teren. Wspaniałe widoki i emocjonujące przeżycia gwarantowane.

Stadko w istebniańskiej Stajni Las należy do małych, a nawet bardzo małych - zwykle liczy 3-5 różnych koni. Dzięki doświadczeniu i wiedzy instruktorki stają się łagodnymi i inteligentnymi partnerami w aktywnym wypoczynku. Ośrodek prowadzi również zajęcia hipoterapii.

Dodaj opinię

Jazdy w istebniańskiej Stajni Las:

oprowadzanie i jazda na lonży - 35 zł/h

wycieczka terenowa - 40 zł/h

karnet na 10 godzinnych jazd - 250 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niewielki ośrodek jeździecki przy bardzo sportowym obiekcie wypoczynkowym, prowadzony przez wykwalifikowaną i doświadczoną instruktorkę. W Stajni Las na miłośników jazdy w siodle i początkujących jeźdźców czeka zwykle 3-5 ułożonych, łagodnych koni. Początkujący, zanim wyjadą na malownicze szlaki w Beskidach, spędzą trochę czasu na ogrodzonej ujeżdżalni.

Stajnia Las adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Las, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Las.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Las. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 35-40 zł
    Stajnia Las cena biletu normalnego: 35-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Las opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij