Szlakiem Wiślańskich Atrakcji

Miejsko-górski wariant o długości ponad 23,5 kilometra, pomyślany tak, aby jedna wyprawa dała możliwość zobaczenia najbardziej charakterystycznych miejscówek w całej Wiśle. Sama jazda rowerem powinna zająć ok. 2,5 godziny, trudność wyzwania sportowego oceniono na średnią: 3 punkty na 5 możliwych - suma przewyższeń na tym dość długim dystansie wynosi 1,12 km.

Szlak Wiślańskich Atrakcji wytyczono przez rynek, Nową Osadę, dzielnicę Malinka i skocznię narciarską imienia Adama Małysza, Cieńków Niżni, Mały Soszów, zaporę na Jeziorze Czerniańskim, zameczek prezydenta RP, Przełęcz Szarculę, Kubalonkę, Górę Głębiec, Kozińce, Groń oraz Jonidło. Bodaj najtrudniejszy odcinek to stromy zjazd z Kozińców po drogowych płytach. W innych miejscach - czy to na asfalcie, czy to na górskich i leśnych dróżkach - teren nie sprawia większych kłopotów.

Trasę rowerową "Szlakiem Wiślańskich Atrakcji" przygotowano w ramach projektu "MTB Beskidy, czyli rowerem przez Europę.

Dodaj opinię
Szlakiem Wiślańskich Atrakcji adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlakiem Wiślańskich Atrakcji, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlakiem Wiślańskich Atrakcji.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlakiem Wiślańskich Atrakcji opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij