Tor symulacyjny Podium Run-Track

Krzyżówka parku linowego z siłownią zewnętrzną i górskim szlakiem pieszym, w bardzo ekstremalnej odmianie. Tak bardzo, że wstęp osobom poniżej 16 roku życia jest absolutnie wzbroniony. Tor stanowi doskonałą arenę treningową dla wszystkich zainteresowanych aktywnym udziałem we wszelkich runmageddonach oraz podobnie wymagających imprezach biegowych.

Mieszczący się na terenie jednego z hoteli w dzielnicy Wisła - Malinka tor składa się z 30 rozbudowanych, z zasady trudnych przeszkód. Na liście znajdują się tak zachęcające nazwami etapy, jak Wilczy dół, Triceps killer, Mission Impossible, Koszmar wulkanizatora czy Siatka rybaka. Nieliche wyzwanie, ale jaka satysfakcja!

Grupy zorganizowane - od 10 do 15 osób - mogą wziąć udział w wyczerpujących zajęciach z doskonale przygotowanym trenerem. W tę rolę zwykle wciela się Grzegorz Szczechla: wielokrotny zwycięzca ekstremalnych biegów z przeszkodami, uczestnik mistrzostw świata w tej konkurencji, organizator znanego zapaleńcom Barbarian Race.

Dodaj opinię

Koszty korzystania z toru symulacyjnego Podium Run-Track:

  • jedno wejście - bilet normalny 20 zł, bilet grupowy (+10 uczestników) - 15 zł/os.
  • karnet na miesiąc 139 zł
  • karnet na miesiąc przy półrocznej umowie - 119 zł na miesiąc
  • karnet na miesiąc przy rocznej umowie - 99 zł na miesiąc
  • trener dla grupy do 15 uczestników - 500 zł za jeden trening
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Coś dla tych, którzy mogą pochwalić się zwinnością małpy i kondycją wilka - nad wyraz ekstremalny tor przeszkód, na który osoby młodsze niż 16 lat nie mają wstępu. Znajdujący się na terenie jednego z hoteli tor składa się z 30 niezwykle trudnych etapów. Organizowane są na nim imprezy w stylu runmageddonu, jest też ciekawą propozycją na wyjazdy integracyjne.

Tor symulacyjny Podium Run-Track adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor symulacyjny Podium Run-Track, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor symulacyjny Podium Run-Track.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor symulacyjny Podium Run-Track. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    Tor symulacyjny Podium Run-Track cena biletu normalnego: od 20 zł
  • Grupowy od 15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor symulacyjny Podium Run-Track opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij