Trasa Na Skolnity

Niespełna 10-kilometrowa pętla, do pokonania w mniej więcej półtorej godziny. Do pokonania jest 365 metrów podjazdów, a poziom trudności całego szlaku oceniany jest na 2-3 punkty w pięciostopniowej skali.

Pierwszy etap trasy, prowadzący przez miejską dzielnicę Dziechcinka, to rozgrzewka przed dość wymagającym podjazdem na Skolnity. Kawałek po grani za górną stacją kolejki linowej należy traktować jako chwilę wytchnienia - tym razem przed zjazdem, momentami stromym, ze Skolnitego do dolinki Jawornik. Dalej do końca relaksująca przejażdżka do centrum w Wiśle. Nawierzchnia niejednolita, odcinki asfaltowe przeplatają się z leśnymi ścieżkami i betonowymi płytami drogowymi.

Rowerowy szlak "Na Skolnity" to część większego, międzynarodowego projektu "MTB Beskidy, czyli rowerem przez Europę".

Dodaj opinię
Trasa Na Skolnity adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa Na Skolnity, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa Na Skolnity.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa Na Skolnity opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij