Trasa Na Trzy Kopce Wiślańskie

Wycieczka przez grań położoną na wschód i południowy-wschód od centrum Wisły. Zdobywaniu kolejnych beskidzkich szczytów towarzyszą przepiękne widoki oraz całkiem poważne wyzwania sportowe. Niespełna 16-kilometrowy szlak charakteryzuje się dość trudnymi technicznie podjazdami (acz nieszczególnie długimi - w sumie 666 m do pokonania jadąc pod górkę) oraz leśnymi - regularnie błotnistymi - dróżkami i ścieżkami. Ogólnie trasa na Trzy Kopce Wiślańskie została uznana za średnio wymagającą.

Pierwsza część szlaku (2,7 km) prowadzi przez miasto, po wyasfaltowanych ulicach i ścieżkach rowerowych. W okolicach kolei linowej Nowa Osada zaczyna się prawdziwa zabawa: najpierw kamienisty wjazd na Grapę, a potem kolejno Czupel Smrekowiec i Trzy Kopce Wiślańskie. Powrót do centrum Wisły po ok. 2,5 h.

Szlak rowerowy "Na Trzy Kopce Wiślańskie" wytyczono w ramach akcji "MTB Beskidy, czyli rowerem przez Europę".

Dodaj opinię
Trasa Na Trzy Kopce Wiślańskie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa Na Trzy Kopce Wiślańskie, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa Na Trzy Kopce Wiślańskie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa Na Trzy Kopce Wiślańskie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij