Trasa Tam (Dobka) i z powrotem

Miejsko-leśny szlak z dwoma wariantami przebiegu: bardzo łatwym (1/5) o długości ok. 20 kilometrów oraz krótszym (15 km), za to wymagającym odczuwalnie większego wysiłku. Druga z opcji różni się przede wszystkim drogą powrotną, wiodącą przez wyżej położone osiedla - w takim wypadku suma przewyższeń wynosi ok. 360 metrów.

Generalnie trasa ma charakter typowo rekreacyjny, wytyczono ją dla rodzin z dziećmi i początkujących amatorów jazdy na rowerze. Praktycznie w całości szlak prowadzi po równiutkich ścieżkach rowerowych - leśne i polne dróżki to krótkie epizody. Przez sporą część półtoragodzinnej wycieczki jedzie się w pobliżu górskich rzek - albo Wisły, albo potoku Dobka.

Trasa "Tam (Dobka) i z powrotem" stanowi element sieci szlaków wytyczonych w ramach inicjatywy "MTB Beskidy, czyli rowerem przez Europę".

Dodaj opinię
Trasa Tam (Dobka) i z powrotem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa Tam (Dobka) i z powrotem, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa Tam (Dobka) i z powrotem.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa Tam (Dobka) i z powrotem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij