Wyciąg Bukowa-Dimbo

Sporty zimowe dla całej rodziny, czyli łagodny, naśnieżany i ratrakowany stok, na którym co sezon powstaje narciarskie przedszkole z kilkoma rozmaitymi atrakcjami oraz profesjonalną kadrą instruktorów i animatorów. Talerzykowy wyciąg ma ok. 220 metrów długości, podobnie jak dwie wytyczane obok niego trasy.

Warunki na wiślańskim stoku Bukowa mają jak najbardziej sprzyjać nauce jazdy połączonej z zabawą. Zwłaszcza tym najmłodszym narciarzom. Dlatego obok dwóch podstawowych wariantów zjazdu (zwykły i mini-slalom), powstaje wydzielony ogródek dla początkujących, z przenośnikiem taśmowym lub tzw. wyrwirączką. Z tej formy transportu korzystają również osoby zjeżdżające na pontonach po torze snowtubingowym. Do tego maluchy mogą poszaleć na “placu zabaw i harców”.

Wyciąg Bukowa należy wprawdzie do pobliskiego pensjonatu, ale pojeździć na stoku mogą wszyscy chętni, którzy zaopatrzą się w stosowne karnety.

Dodaj opinię

Na wyciągu Bukowa-Dimbo płaci się ok. 5 zł za godzinę - za samo korzystanie z przenośnika

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Bukowa-Dimbo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Bukowa-Dimbo, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Bukowa-Dimbo.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Bukowa-Dimbo. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 5 zł
    Wyciąg Bukowa-Dimbo cena biletu normalnego: od 5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Bukowa-Dimbo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij