Wyciąg Na Polanie Extreme

Narciarskie oblicze Zieleńskiej Polany na samym skraju Wisły-Malinki, położonej tuż przy głównej drodze na Przełęcz Salmopolską i Szczyrk. Troszeczkę wbrew nazwie, ale tutejsze trasy trudno uznać za ekstremalne wyzwanie.

Do jazdy przygotowywane są zwykle dwa stoki: jeden łatwy, drugi przeznaczony już dla średnio-zaawansowanych narciarzy i snowboarderów. Charakterystyka zbocza to 65 metrów różnicy poziomów przy ok. 400 m długości tras. Obsługujący je wyciąg talerzykowy pracuje z częstotliwością 300 osób na godzinę.

Ten kameralny, malowniczo położony ośrodek dysponuje armatkami śnieżnymi, ratrakami oraz obejmującym tylko część stoku oświetleniem. Przy wyciągu Na Polanie Extreme można spotkać instruktora narciarstwa, działa też mała wypożyczalnia.

Dodaj opinię
Wyciąg Na Polanie Extreme adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Na Polanie Extreme, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Na Polanie Extreme.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Na Polanie Extreme opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij