Wyciąg Polana Zieleńska

Sportowo-zimowa atrakcja w malowniczym zakątku na rogatkach miasta. Stosunkowo łagodny, za to całkiem długi stok (~ 400 m) sprawia, że dla początkujących nie będzie zbyt trudno, a doświadczeni narciarze też mogą czerpać przyjemność z szusowania.

Na Polanie Zieleńskiej pracuje talerzykowy wyciąg o długości 380 metrów i przepustowości na poziomie 400 osób w ciągu godziny. Różnica wysokości na stoku wynosi w granicach 70 m. Wytyczone na nim dwie trasy: łatwiejszą i średnio-trudną. Obie obejmuje sztuczne oświetlenie, obie są ratrakowane.

Zaplecze ośrodka powinno spełnić rozsądne oczekiwania. Do dyspozycji narciarzy są fachowi instruktorzy, wypożyczalnia sprzętu (z ok. trzydziestoma kompletami wyposażenia i serwisem), bar oraz większy zajazd z domową, regionalną kuchnią. Uczestnicy imprez integracyjnych na stoku mogą liczyć także na jazdy skuterami śnieżnymi, zawody slalomowe z pomiarem czasu i wieloma innymi, ciekawymi zajęciami.

Dodaj opinię

Opłaty na wyciągu Polana Zieleńska:

  • 1 wjazd - 2 zł
  • karnet na 15 wjazdów - 20 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Polana Zieleńska adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Polana Zieleńska, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Polana Zieleńska.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Polana Zieleńska. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 2 zł
    Wyciąg Polana Zieleńska cena biletu normalnego: od 2 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Polana Zieleńska opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij