Wyciąg Szańce w Koniakowie

Stok funkcjonujący w ramach ośrodka wypoczynkowego w Koniakowie, otwarty również dla tych miłośników sportów zimowych, którzy nocują w zupełnie innym miejscu. Jak deklarują gospodarze, trasa na 400-metrowym zboczu charakteryzuje się średnim stopniem trudności.

Początkujący zjazdowcy, którzy przyjadą na Szańce, raczej nie mają się czego obawiać - stok przygotowywany jest ratrakiem, więc przy stosownych dla prawdziwej zimy warunkach śniegowych, trasa jest równiutka i pozbawiona dziur. Różnica poziomów na stoku wynosi 80 metrów - pod górkę pokonuje się je jednoosobowym orczykiem. Można liczyć również na jazdy wieczorne, a to za sprawą oświetlenia.

Narciarze i snowboarderzy mogą na miejscu skorzystać z wypożyczalni sprzętu, a także posilić się przyległym do wyciągu kąciku gastronomicznym (oferującym “ciepłe posiłki i dania z grilla”).

Dodaj opinię

Karnety na Wyciągu Szańce:

  • na dziesięć zjazdów - 15 zł
  • na godzinę - 15 zł
  • na dwie godziny - 20 zł
  • na cztery godziny - 30 zł
  • na sześć godzin - 40 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Szańce w Koniakowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Szańce w Koniakowie, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Szańce w Koniakowie.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Szańce w Koniakowie. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Wyciąg Szańce w Koniakowie cena biletu normalnego: 15-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Szańce w Koniakowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij