Wyciąg Szus w Koniakowie

Rodzinny, kameralny ośrodek narciarski na 450-metrowym zboczu. Przy wyciągu orczykowym (jednoosobowym) wytyczono dwa warianty zjazdu. Ich długość to 500 i 700 metrów. Różnica wysokości pokonywana w trakcie jazdy to ok. 80 m - warunki akceptowalne dla początkujących, a bardziej zaawansowani mogą się rozpędzić lub solidnie przetestować sprzęt przed wyprawą na większe stoki.

Trasy na “Szusie” przygotowywane są za pomocą ratraka, wyciąg dysponuje również podstawowym oświetleniem - przy czym jazdy wieczorne możliwe są tylko przy określonej liczbie osób (w sezonie 2016/17 było to 10). Istnieje też możliwość zorganizowania małych zawodów na stoku - z bramkami / tyczkami, pomiarem czasu etc. Obok narciarzy i snowboarderów, na wydzielonym torze można zjeżdżać na sankach.

Przy stoku funkcjonują też wypożyczalnia sprzętu oraz punkt gastronomiczny.

Dodaj opinię

Ceny karnetów na wyciągu narciarskim Szus:

czasowe - 10 zł/h

na cały dzień - 35 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Szus w Koniakowie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Szus w Koniakowie, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Szus w Koniakowie.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Szus w Koniakowie. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 10 zł
    Wyciąg Szus w Koniakowie cena biletu normalnego: od 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Szus w Koniakowie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij