Wyciąg Zajazd Głębce

Dodatkowy magnes na miłośników aktywnego wypoczynku, który w sezonie zimowym ma przyciągnąć większą liczbę gości do sporej, specjalizującej się w domowych, regionalnych i polskich daniach restauracji. Zwykle gastronomia jest udogodnieniem w ośrodku narciarskim, tutaj poniekąd jest na odwrót.

Co wcale nie znaczy, że stok Głębce wyraźnie odstaje jakością od pozostałych obiektów narciarskich w Wiśle. Jednoosobowy, talerzykowy wyciąg osiąga wydajność 600 osób na godzinę. Łagodna, bardzo przyjazna początkującym miłośnikom zimowego szaleństwa oraz małym dzieciom trasa ma ok. 250 metrów długości.

Chętni mogą skorzystać z wiedzy i umiejętności fachowych instruktorów narciarstwa. W ramach ośrodka funkcjonują także punkt serwisowy sprzętu oraz wypożyczalnia. Stok posiada armatki śnieżne i system oświetlenia.

Dodaj opinię
Wyciąg Zajazd Głębce adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Zajazd Głębce, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Zajazd Głębce.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Zajazd Głębce opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij