Wyciągi Pasieki

Kameralny ośrodek narciarski, w którym najmilej czas spędzą zapewne rodziny z dziećmi - szczególnie tymi kilkuletnimi. Stoki należą do łatwych i łagodnych, nawet kompletni nowicjusze nie powinni natknąć się na sportowe wyzwania nie do pokonania.

Jak deklarują gospodarze wyciągów “Pasieki”, suma długości wszystkich wariantów zjazdu wynosi blisko dwa kilometry. Przy najdłuższym, 600-metrowym wyciągu orczykowym (110 m różnicy poziomów, przepustowość 480 osób na godzinę) różne konfiguracje liczą razem 1500 m. Jest też 170-metrowy stok, przy którym pracuje kolejny talerzyk (25 m różnicy wysokości, wydajność 360 os./h). Tutaj zwykle obecni są instruktorzy oferujący swoje usługi. Wszystkie wymienione powyżej trasy przygotowywane są ratrakami, do tego posiadają sztuczne naśnieżanie, system nagłośnienia oraz sztuczne oświetlenie.

Dodatkową atrakcją Pasieki jest trzeci wyciąg (120 m), pozwalający pojeździć dmuchanymi pontonami po specjalnym torze. Snowtubing gwarantuje dużo śmiechu i zabawy. Na miejscu można wypożyczyć wszelki niezbędny sprzęt: nie tylko narty, snowboardy, kaski, gogle czy buty, ale też sanki, nartosanki czy skutery śnieżne. Jest też punkt serwisowy i serwujący domową kuchnię bar.

Dodaj opinię

Ceny karnetów na wyciągach "Pasieki" (jeden lub dziesięć wjazdów):

  • na wyciąg duży - 3,5-30 zł
  • na wyciąg mały - 2-15 zł
  • na tor snowtubingowy - 3-30 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciągi Pasieki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciągi Pasieki, zobacz gdzie w Wiśle zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciągi Pasieki.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciągi Pasieki. Redakcja serwisu www.wisla.org nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 2-30 zł
    Wyciągi Pasieki cena biletu normalnego: 2-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciągi Pasieki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij